Banka Hesap Numaraları ENGLISH

“Sitemizde Perakende Satış Yoktur.”

Satış Sözleşmesi

 

1.    TARAFLAR 


       İşbu sözleşme ve sözleşmenin ayrılmaz birer parçası olan eklerden oluşan Ti-Sert  Satış Sözleşmesi (bundan böyle kısaca 'Satış  Sözleşmesi  olarak anılacaktır), Ti-Sert  İbrahim  Sert ile Site’ye üye olan Kullanıcı arasında, Kullanıcı'nın Site'ye üye olmasından sonra  ürün almak  amacıyla ve Satış  Sözleşmesi'nin, Site'nin bulunduğu elektronik ortamda Kullanıcı tarafından onaylanması anında düzenlenmiştir.

Site'ye üye olarak, Kullanıcı Sözleşmesi'nin tamamını okuduğunuzu  kabul etmiş  olmakla  birlikte ,aşağıda  yer  alan  satış sözleşmesi  kurallarını  okuyarak , içeriğini  bütünü ile anladığınızı ve tüm hükümlerini onayladığınızı kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.


 2.TANIMLAR 

 

 Ti-Sert: Ti-Sert  İbrahim  Sert

 Kullanıcı: Site'ye üye olan ve Site'de sunulan Hizmet'lerden, işbu Kullanıcı Sözleşmesin'de belirtilen koşullar dahilinde yararlanan gerçek veya  tüzel kişi.

 Alıcı :  Site'de sunulan Hizmet'leri kullanmak suretiyle, Satıcı tarafından satışa  arz  edilen mal ve/veya hizmetleri satın alan Kullanıcı.

 Site : www.tisert.com.tr   isimli  alan  adından oluşan web sitesi.

 Ürün : Site'de Satıcı tarafından satışa arz edilen her türlü mal ve/veya hizmet.

 Favorilerime Ekle :Bu bağlantıya  tıklayarak seçmiş olduğunuz  ürünü  favori listenize  ekleyebilir ve daha sonra  istediğiniz zaman  bunu  sepete  ekleyebilirsiniz.

Sepete  Ekle : Seçtiğiniz  ürünü  doğrudan  alışveriş sepetine ekler.

Fiyatı  Düşünce Haber  Ver : Takip  ettiğiniz  bir  ürün  indirime girdiğinde  haberdar  olmanızı sağlar.

 


3.SÖZLEŞMENİN KONUSU  VE KAPSAMI 

 

3.1. Satış  Sözleşmesi'nin konusu, Site'de sunulan Hizmet'lerin, bu
Hizmet'lerden yararlanma şartlarının ve tarafların hak ve yükümlülüklerinin tespitidir.

 

3.2. Satış  Sözleşmesi'nin kapsamı, Satış  Sözleşme'si ve ekleri ile Site içerisinde yer alan, kullanıma, üyeliğe ve Hizmet'lere ilişkin olarak Ti-Sert tarafından yapılmış olan bilcümle uyarı, yazı ve açıklama gibi beyanlardır.

 

3.3. Satış  Sözleşmesi'nin hükümlerini kabul etmekle, Site içinde yer alan, kullanıma, üyeliğe ve Hizmet'lere ilişkin olarak Ti-Sert  tarafından açıklanan her türlü beyanı ve bu beyanlara uygun davranacağınızı da kabul etmiş olmaktasınız.

 

4.SATIŞ  ŞARTLARI

 

4.1.18  yaşından küçük , siteye  kaydı olmayan  ve  bayi  olma  şartlarını  yerine  getirmeyen  kişiler  siteden  alışveriş  yapamaz. 


4.2.KDV oranları Yemlerde (Tartafood , Tartafood Big ve Rugafood hariç) ,elyaftan  ve keçeden imal  edilmiş Türk  menşeili   ürünlerde   %8, diğer ithal ve Türk menşeili ürünlerde  %18 ‘dir.

 

4.3.Sistem hatalarından kaynaklanan  fiyat  yanlışlıklarından  Ti-Sert  firması  sorumludur.Bunun dışında  sitede  yapılan fiyat  güncellemelerini takip  etmek  sorumluluğu   Alıcı’ya  aittir.

 

4.4.Stoğu  tükenmiş  olmasına  rağmen  sitede  stokta var  gözüken ve  müşteri  siparişinde  yer  alan  ürünler  için;  
Eğer  siparişinizi  banka  havalesi ile verdiyseniz, ürünlerin bulunamama, tedarik  edilememe  durumunda  sadece  ürün  bedelleri  iade edilir. Bankalar tarafından uygulanan havale masrafları ile Ti-Sert   firmasının  bir ilgisi yoktur.

 

4.5.Site’de   satışa  sunulan  elektronik ve diğer  kategorideki ürünler, imalatçı ve ithalatçı  firmanın garantisi altındadır.

 

4.6.Sitede  yer alan ürün bilgilerinden Ti-Sert  sorumludur.

 

4.7.Havalesi  yapılan  ürünlerin, nakliye  firmasına  teslim  süresi  1 - 7  iş günüdür.

 

4.8.Ti-Sert  sitede  sergilediği ürünlerin tamamının ,Türkiye Cumhuriyeti gümrük  mevzuatı ve rejimine uygun olarak gümrük işlemine tabi tutulmuş  ve serbest dolaşıma girmiş ürünler olduğunu kabul ve beyan eder.

 

4.9.Siteden  banka  havalesi ile alışveriş yapılabilir.Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

 

4.10.Tahsilatı yapılan  siparişlerin teslimatı siparişi veren kişinin  belirlediği  kargo  şirketlerine  teslim edilir.Ti-Sert  firmasının  herhangi  bir  kargo  şirketi  ile  anlaşması  bulunmamaktadır.

 

4.11.Sitede  belirlenen  ürünlerin  fiyatlarına  kargo  bedeli  dahil değildir.Verilen  siparişlerin kargo  tutarlarını  ödeme  yükümlülüğü , alıcı kişiye aittir.

 

4.12.Ürünlerin  teslimatında  nakliyeci  firma  tarafından  yaşanacak  gecikmelerden  Ti-Sert  firması sorumlu  değildir.

 

4.13.Ürünlerinizin  alışveriş  esnasında  size belirtilen süreler içinde  teslim edilmemesi durumunda  sales@tisert.com.tr’ye  bildirimde bulunma  hakkına sahipsiniz.

 

4.14.Satın aldığınız  ürünlerin kullanma kılavuzlarını okuduktan sonra  kullanmanız   tavsiye  edilir.Kullanıcı  hatasından kaynaklanan   sorunlarda  Ti-Sert  firması sorumluluk kabul etmemektedir.

 

4.15.Teslimat  sırasında  fabrikasyon  hatasından  dolayı  bozuk çıkan  ürünler teslim alınmayıp  tutanak  tutulmalıdır.Daha  sonra  bu tutanak  +90 21216138984 numaralı telefona fakslanıp  sales@tisert.com.tr’ye  durumu  izah  eden bir  bilgilendirme  maili  atılmalıdır.

 

4.16.Bu sözleşme ile ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler,hüküm bulunmayan hallerde ise yürürlükteki Türk mevzuatı uygulanacaktır.İşbu sözleşmenin uygulanmasından  doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde  T.C. İstanbul Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili  olacaktır.

 

Ti-Sert  İbrahim  Sert
Orta  Mahalle İbrahimağa Caddesi 
Ata Sokak No:36/2
Bayrampaşa / İstanbul
Tel:+90  212 565 23 10
Fax:+90 212 613 89 84
E Mail:sales@tisert.com.tr