Banka Hesap Numaraları ENGLISH

“Sitemizde Perakende Satış Yoktur.”

Servis ve Yedek Parça Talep Formu

İşbu yazı müşterilerimizi Servis ve Yedek Parça hususunda bilgilendirme amaçlı yazılmıştır.


Ti-Sert  firması  olarak TECO, HYDOR  ve PRODAC markalarının Türkiye’de distribütörlüğünü yapmaktayız.

TECO  markalı  soğutucuların   Türkiye’deki  tek  yetkili  servisi  İstanbul’da  bulunan  Buz Petek Soğ. San. ve Tic. Ltd. Şti.'dir.
Soğutucular ile ilgili sorularınız ve teknik destek için aşağıda iletişim bilgileri bulunan teknik servis ile irtibata geçebilir veya  
0212-565 -23- 10 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Yetkili  Servis  Bilgileri


Firma Adı :  Buz Petek Soğ. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Yetkili Kişi : Gürkan Terzioğlu
Adres  :       Hürriyet Mahallesi, Hürriyet Caddesi, Aktaş Sokak, No:16/B, Yenibosna-Bahçelievler
Tel :             0554-535-89-55

                    0212-552-44-49

E mail: gterzioglu@buzpetek.com


Bununla  beraber  Teco, Hydor ve Prodac markalı ürünlerle ilgili her türlü talep ve şikayetinizi aşağıdaki  talep  formunu  doldurarak bize iletebilirsiniz.


Garanti Kapsamı  İle İlgili Bilinmesi Gerekenler


1-Teco markalı ürünlerin garanti süresi 12 aydır.

2-Yapılan incelemeler  sonucu  fabrikasyon hatası bulunan ürünlerden ekstra hiçbir ücret  alınmadan ya tamiri yapılır ya da yenisi ile değiştirilir.

3-Kullanıcı  hatasından kaynaklanan  durumlarda, ürün garanti kapsamı dışındadır ve teknik bakım sırasında kullanılan her türlü yedek parça ve işçilik ücreti alıcıya   yansıtılır.

4-Teco, Hydor ve Prodac  markalı ürünlerin Türkiye’deki tek distribütörü  Ti-Sert  firması olup, yurtdışından  getirilen, herhangi  bir  yurtdışı  kaynaklı web sitesi üzerinden alınan ya da kaçak  olarak  ülkeye  getirildiği  tespit  edilen ürünler garanti  kapsamı dışındadır  ve  hiçbir şekilde  teknik bakımı yapılmamak ile beraber herhangi bir yedek parça tedarik edilmeyecektir. Bununla  beraber yasal  olarak getirilmediği  tespit edilen ürünlerde bu kişi ve kişiler hakkında suç duyurusunda bulunulacaktır.

5- Fatura ile getirilmeyen (garanti kapsamında olsa dahi)  ürünler garanti kapsamında sayılmaz ve ücret karşılığı bakımı yapılır. Bu nedenle faturalarınızı saklamanız  yararlı olacaktır.

 


Ad* :   Soyad* :
Telefon* :   E-Posta* :
Marka* :   Kullanım Süresi :
Talep* :
 
Resmi Yenile
       
Güvenlik Kodu* :