Banka Hesap Numaraları ENGLISH

“Sitemizde Perakende Satış Yoktur.”

Sık Sorulan Sorular

Siteye kimler üye olabilir?
Siteye, sadece bayilik talep etmek isteyen ve evcil hayvan malzemeleri ticareti ile uğraşan; toptancılar, pet shop sahipleri, veterinerlik hizmeti veren firmalar ve evcil hayvan malzemelerinin satışını bir web sitesi üzerinden gerçekleştiren web site sahibi kişi ve kurumlar üye olabilir.
Bayilik talep etmek istiyorum ne yapmalıyım?
Bayilik talep etmek isteyen toptancı, veteriner, pet shop sahibi ve web sitesi sahibi kişi ve kurumlar sitenin ana sayfasındaki bayilik talebi kısmına girip doldurulması gereken zorunlu alanları doldurup, göndermeleri gerekir. Gönderilen talep formları firmamızın yetkili kişileri tarafından incelenir ve uygun bulunursa bayilik talebiniz onaylanır ve en kısa sürede formda belirtilen e-posta adresine bilgilendirici bir e-posta atılır ya da telefon ile ulaşılarak bilgi verilir.
Perakende satışınız var mı?
Ti-Sert firması olarak hiçbir şekilde perakende satışımız yoktur.
İnternet satışınız var mı?
İnternet satışımız bulunmamaktadır.
Ürünlerinize nasıl ulaşabilirim?
Ti-Sert firması bünyesinde bulunan markalı ürünlerimize anasayfada yer alan 'Nereden Alabilirim' sekmesinde isim ve adresleri belirtilen toptancılar, petshop, veteriner ve web sitelerinden temin edebilirsiniz.
Ürünlerinize ulaşamıyorum bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz?
Ti-Sert firması bünyesinde bulunan markalı ürünleri bulunduğunuz yerdeki petshop ve veterinerlerde bulamıyorsanız anasayfada yer alan 'Nereden Alabilirim' sekmesini kullanarak arama yapabilirsiniz. Bu şekilde de ürünlere ulaşmakta zorluk çekiyorsanız info@tisert.com.tr'ye durumu izah eden bir mail atabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacak ve gerekli yerlere yönlendirmeler yapılacaktır.
Genel fiyat listenizi, ürün görsellerini, broşürleri vb. nasıl temin edebilirim?
Sitemize bayi girişi ile giriş yapan herkes fiyatlara, ürün görsellerine, broşürlere vb. alanlara anasayfada yer alan 'Dökümanlar' sekmesinden ulaşabilir ve isterse bu dökümanları indirebilir.
Hangi markalı ürünler size ait?
Kendi bünyemizde bulunan markalar: Ti-Sert, Wildworld Bıcı Bıcı, Mio, Chuck, Teco, Prodac, Hydor.
Ti-Sert markalı ürünlerin hepsi Türk malı mı?
Ti-Sert ve Wildworld Bıcı Bıcı markalı olarak piyasaya sürülen bütün ürünlerimiz Türk menşeili olup Ti-Sert firması tarafından Türkiye'de üretilmektedir.
Teco markalı ürün aldım, bir sorunum var ne yapmalıyım?
Teco markalı bir üründe sorun yaşayan bir kullanıcı anasayfada yer alan 'Servis Ve Yedek Parça' bölümüne göz atıp oradaki açıklamaları okuması yararına olabileceği gibi, açıklamaların yetersiz kaldığı düşünüldüğünde ürünü aldığı yerle irtibata geçmeli, çözüm hala üretilmediyse info@tisert.com.tr'ye mail atmalıdır.
Hydor markalı ürün aldım, bir sorunum var ne yapmalıyım?
Hydor markalı bir üründe sorun yaşayan bir kullanıcı anasayfada yer alan 'Servis Ve Yedek Parça' bölümüne göz atıp oradaki açıklamaları okuması yararına olabileceği gibi, açıklamaların yetersiz kaldığı düşünüldüğünde ürünü aldığı yerle irtibata geçmeli, çözüm hala üretilmediyse info@tisert.com.tr'ye mail atmalıdır.
Prodac markalı ürün aldım, bir sorunum var ne yapmalıyım?
Prodac markalı bir üründe sorun yaşayan bir kullanıcı anasayfada yer alan 'Servis Ve Yedek Parça' bölümüne göz atıp oradaki açıklamaları okuması yararına olabileceği gibi, açıklamaların yetersiz kaldığı düşünüldüğünde ürünü aldığı yerle irtibata geçmeli, çözüm hala üretilmediyse info@tisert.com.tr'ye mail atmalıdır.
Ürünlerinizi hangi illerde bulabiliriz?
Ürünlerimizi bulabileceğiniz iller anasayfada yer alan 'Nereden Alabilirim' bölümünde belirtilmiştir.
Yurtdışına ürün gönderiminiz var mı?
Yurtdışına perakende olarak ürün gönderimimiz olmamakla birlikte toptan olarak ürün gönderimi bulunmaktadır.
Daha önceden siteye üye olup şifre almıştım ama şimdi siteye üye girişi yapamıyorum , neden?
Firmamızın almış olduğu kararla: Sitemize kayıt olunduktan sonraki ilk 1 ay içerisinde sipariş verilmezse , o kişinin üyeliği son bulur. Bu nedenle kaydı silinen kişi, firma yetkilisi ile irtibata geçmelidir. Bir kişi kaydı silinen üyeliği ile birlikte en fazla 2 defa üyelik alabilir.
Sattığınız ürünlerin yedek parçaları mevcut mu? ve nereden bulabiliriz?
Ti-Sert firması olarak ithal ve yerli ürünlerimizin yedek parçaları mevcuttur.Yedek parçayı ürünü aldığınız yerlerden bulamazsanız sitemizdeki Servis ve Yedek Parça sekmesindeki talep formunu doldurarak bizden temin edebilirsiniz.